Kierowca autobusu (kat. d + kwalifikacja)

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/19/2618
OBOWIĄZKI:
obowiązki wynikające z ustawy o czasie pracy kierowcy z dnia 16.04.2004
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: prawo jazdy kat. D
Uprawnienia: świadectwo kwalifikacji na przewóz osób
Uprawnienia: podstawowe umiejętności techniczne

Wymagania inne:

OFERTA PRACY PRZEZNACZONA JEST DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W POWIATOWYM URZĘDZIE PRACY W CHEŁMIE W CELU WYDANIA SKIEROWANIA DO PRACY.Pracodawca zarówno w Chełmie, jak i we Wrocławiu zapewnia mieszkanie służbowe.Praca na terenie Polski na trasie Chełm - Wrocław.Wynagrodzenie 3.500,00 zł brutto + 2.500,00 zł ryczałt.Mile widziane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku.Bliższe informacje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chełmie, Pl. Niepodległości 1 (pok. 319, 342, 343, 354, 355, 357)

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie