Kierowca kat. B

Ogłoszenie numer: 2677056, z dnia 2019-09-30

Klient portalu Praca.pl

Firma zajmuje się od 1999 roku prowadzeniem magazynów i transportem (logistyką) ogródków piwnych i lodówek dla Grupy Żywiec, Kompani Piwowarskiej i Browar Perła na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów- Rudna Mała

Opis stanowiska

  • Załadunek, transport i wyładunek towaru-załoga dwuosobowa
  • Dbałość o przewożony asortyment i inne powierzone mienie
  • Wyjazd i powrót w tym samym dniu
  • Trasy na terenie płd-wsch. Polski

Wymagania

  • Prawo jazdy kat B
  • Dyspozycyjność
  • Dokładność i staranność
  • Dobry stan zdrowia

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Terminowe wypłaty
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowe samochody dostawcze IVECO DAILY