Kierowca kat. C - dostawa i montaż wyposażenia lokali i sklepów

Ogłoszenie numer: 2725181, z dnia 2019-10-29

Reslogistic Sp. z o.o. Sp.k.

Firma zajmuje się prowadzeniem magazynów i transportem (logistyką) środków trwałych i materiałów reklamowych dla firm z branży browarniczej.

Miejsce pracy: śląskie / Czeladź

Opis stanowiska

Firma zatrudni Kierowców kat C do nowo otwartego oddziału w Czeladzi.

Zajmujemy się dystrybucją i montażem ogródków piwnych (meble, parasole) oraz chłodni sklepowych dla firm z branży browarniczej (Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec i inne)
Załogi na samochodach 2-osobowe.
Obsługujemy obszar województwa śląskiego, małopolskiego, części opolskiego i łódzkiego.

Codzienne powroty na bazę.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C z kodem 95
  • karta kierowcy
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • dyspozycyjność
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy

  • Nowe samochody Iveco Daily i MB Sprinter 8-10 paletowe z windą, i MAN 15 paletowe z windą (najstarszy 2012r)
  • Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.
  • Na początek stawka godzinowa - ok 19 zł/h z premiami.
  • Praca pn-pt plus kilka sobót w roku. W kwietniu wszystkie soboty pracujące.

    Za soboty dodatkowo płatne.