Kierowca kat. C dystrybucja krajowa

Ogłoszenie numer: 2667407, z dnia 2019-09-26

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska

  • dystrybucja autem ciężarowym  chłodnią  z kabiną sypialnianą po Polsce, wyjazdy oraz powroty z bazy w Grodzisku Mazowieckim

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C
  • karta kierowcy
  • książeczka sanepidu
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń: kurs ADR, kurs na wózki widłowe, szkolenie z ecodrivingu itp.
  • auto przypisane tylko do jednego kierowcy
  • pracę na świeżych autach Mercedes