Kierowca kat. C + E

Ogłoszenie numer: 2813480, z dnia 2019-12-10

Zajmujemy się przewozem towarów na terenie całych Niemiec. Mamy 5 Baz na terenie Niemiec. Są to: Mörsdorf, Berlin, Hürth, Hamburg i główna nasza baza mieści sie w Kaufungen.

Miejsce pracy: Niemcy / Kaufungen

Opis stanowiska

Proponujemy naszym kierowcom niemiecka umowę wraz z ubezpieczeniem, podpisywaną na 2 lata ( po 2 latach umowa przedłuża się automatycznie na czas nieokreślony).

Jesteśmy rownież elastyczni co do systemu pracy. Najwięcej z naszych kierowców pracuje w następujących systemach:

  • 3-1
  • 4-1
  • system weekendowy

Posiadamy samochody marki Renault Model T z 2017 roku.

Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna, gdyż wszystkie rozmowy pomiędzy dyspozytorem a kierowcą, prowadzone są w języku polskim. W odróżnieniu od innych niemieckich firm nie wymagamy również bogatego doświadczenia zawodowego.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat C+E,
  • Karta Kierowcy,
  • Kod 95,
  • Mile widziane zaświadczenie ADR.