Kierowca kat. C / Ładowacz

Firma FBSerwis Wrocław Sp. z o.o. świadczy usługi polegającej na odbiorze, zbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów Komunalnych powstających w gospodarstwach domowych z terenu gminy Środa Śląska. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Śląska

Zakres zadań:

  • Obsługa pojazdów typu śmieciarka – odbieranie i wywóz odpadów według zaplanowanych tras i harmonogramów
  • Wykonywanie prac porządkowych związanych z opróżnianiem pojemników
  • Dbałość o efektywność realizowana zaplanowanych tras i harmonogramów wywozu odpadów komunalnych

Oczekujemy:

  • Prawa jazdy kat. C (mile widziane C+E)
  • Doświadczenie w pracy na pojazdach specjalistycznych – śmieciarka

Mamy dla Ciebie:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie godzinowe + do 30% premii
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Premię świąteczną
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Odzież roboczą wysokiej jakości
  • Warunki pracy zgodne ze standardami BHP