Kierowca kat. C / Magazynier

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
  • współpraca z klientami i partnerami handlowymi
  • dostawa towaru do wyznaczonych punktów sprzedaży
  • kontrola stanów magazynowych i realizacja zamówień
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe (średnie mile widziane)
  • prawo jazdy kat. C (z doświadczeniem co najmniej   kilkuletnim)
  • zezwolenie na przewóz rzeczy
  • umiejętność swobodnego poruszania się samochodem dostawczym
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność współpracy z zespołem
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • motywacja do pracy
  • dyspozycyjność
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne mile widziane
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
Oferujemy:
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie podstawowe + premia
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)".

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty