Kierowca kat. C

Ogłoszenie numer: 2677055, z dnia 2019-09-30

Klient portalu Praca.pl

Firma zajmuje się od 1999 roku prowadzeniem magazynów i transportem (logistyką) ogródków piwnych i lodówek dla Grupy Żywiec, Kompani Piwowarskiej na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów - Rudna Mała

Opis stanowiska

  • Załadunek, transport i wyładunek towaru - załoga dwuosobowa
  • Dbałość o przewożony asortyment i inne powierzone mienie
  • Wyjazd i powrót w tym samym dniu
  • Trasy na terenie płd-wsch. Polski
  • Prace drobne ma magazynie

Wymagania

  • Prawo jazdy kat C
  • Wszystkie dokumenty kierowcy
  • Dyspozycyjność
  • Dokładność i staranność
  • Dobry stan zdrowia
  • Karta kierowcy

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Terminowe wypłaty
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Młode pojazdy MAN TGL 8.180