Kierowca kat. C

Ogłoszenie numer: 2741130, z dnia 2019-11-01

Przedsiębiorstwo Savpol, lider w dystrybucji surowców i urządzeń dla sektora spożywczego, poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Stare Babice k/Warszawy

Opis stanowiska

  • Dostarczanie towarów do klientów  na terenie województwa mazowieckiego
  • Załadunek i wyładunek transportowanych towarów
  • Praca na samochodach typu chłodnia
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu
  • Bieżąca współpraca z handlowcami w zakresie obsługi Klientów

Wymagania

  • Czynne prawa jazdy kat. C oraz karta kierowcy
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej na przewóz rzeczy
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna - mile widziana
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Nowoczesną flotę pojazdów dostawczych i ciężarowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, od poniedziałku do piątku
  • Pracę w regionie, jednodniowe trasy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku