Kierowca krajowy i międzynarodowy (do 3,5 tony)

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Kobierzyce
Numer: StPr/19/10981
OBOWIĄZKI:

sprawdzanie zgodności załadunku z klientem, nadzorowanie załadunku i rozładunku, zabezpieczenie i przewóz ładunku, dostarczanie towaru na czas i we wskazane miejsce, prowadzenie dokumentacji z realizowanych dostaw (dok. CMR) zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony (3 lata) poprzedzone 3-miesięcznym okresem próbnym, praca zadaniowa oferta dostępna w sali F

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B*

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie mile widziane minimum zawodowe każde, prawo jazdy kat. B, punktualność, sumienność, dbanie o powierzony sprzęt, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Kobierzyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 050 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu