Kierowca - kurier w sklepie internetowym (kosmetyki)

Ogłoszenie numer: 4049915, z dnia 2020-12-31

La Makeup Sp. z o.o.

Firma handlowa działająca na polskim rynku e-commerce
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Raszyn, Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za dostarczenie ok. 35 indywidualnych przesyłek dziennie, do klientów mieszkających na terenie Warszawy i jej okolic – średnia dzienna trasa to ok. 100km.

Obowiązki
  • codzienne dostarczanie paczek do klientów indywidualnych
  • zbieranie ewentualnych płatności za dostarczone paczki
  • codziennie rozliczanie się raportem z otrzymanych/dostarczonych paczek
  • wykonywanie przelewu z zebranych pieniędzy

Wymagania

  • własny sprawny samochód na okresie próbnym
  • ważne prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność
  • wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • rozliczenie wykorzystania prywatnego auta do celów służbowych 0,84zł za kilometr trasy, po okresie próbnym samochód firmowy
  • stabilną i pełną wyzwań pracę