Kierowca - mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/19/7225
OBOWIĄZKI:

- odprawa dokumentów na wszystkich granicach ( dokumenty celne ): odprawa celna gwarancyjna, ubezpieczenie pojazdu, sprawdzanie dokumentów EX T1 w języku rosyjskim, kazachskim - drobne naprawy powierzonego samochodu + pilnowanie temperatury - transport materiałów niebezpiecznych od klasy 1 i klasy 2 - 9 - praca w siedzibie firmy i na terenie całego kraju oraz Białoruś, Rosja, Armenia, Kazachstan, Gruzja - nienormowany czas pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: ADR
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

- wykształcenie średnie / wyższe - staż pracy minimum 5 lat - umiejętność odpraw celnych - biegła znajomość języka rosyjskiego - komunikatywna znajomość języka kazachskiego - uprawnienia ADR ( transport materiałów niebezpiecznych od klasy 1 i klasy 2 - 9 ) - dobra sprawność fizyczna - możliwość radzenia sobie w trudnej sytuacji przy przewozach ADR

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi