Kierowca międzynarodowy auta dostawczego do 3,5t

Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Miejsce pracy: Turek
Numer: StPr/21/0004
OBOWIĄZKI:
załadunek, rozładunek towarów, prowadzenie pojazdu do 3,5t, kontakt z klientem z bliskiego wschodu, wypełnianie dokumentów przewozowych, odprawy celne i inne związane z transportem, praca na terenie Polski, Uni Europejskiej i bliskiego wschodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

min. pół roku doświadczenia jako kierowca międzynarodowy w transporcie EU

Miejsce pracy:

Turek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Turku