Kierowca międzynarodowy samochodu dostawczego do 3,5t - spedytor

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Miejsce pracy: Lubliniec
Numer: StPr/19/0950
OBOWIĄZKI:

Kierowanie samochodem dostawczym, przygotowanie samochodu do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania, prowadzenie dokumentów przewozu, dokumentacji samochodu, wykonywanie czynności obsługowych oraz usuwanie usterek samochodu w czasie jazdy, zabezpieczenie towaru, obsługa platformy transportowej TIMOCOM i TRANS, MIEJSCE PRACY: teren Unii Europejskiej (Litwa, Łotwa, Estonia)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: obsługa platformy transportowej TIMOCOM, TRANS

Miejsce pracy:

Lubliniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu