Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Miejsce pracy: Krzyż Wielkopolski
Numer: StPr/20/0782
OBOWIĄZKI:

Załadunek i rozładunek towarów przy użyciu wózków widłowych, transportowanie ładunków, sprawdzanie stanu technicznego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: dobra organizacja , samodzielność , operatywnoścć
Uprawnienia: czynności magazyniera

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagane posiadania prawa jazdy kat. B lub zaświadczenie ukończenia kursu obsługi wózków lub UDT

Miejsce pracy:

Krzyż Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Umowa agencyjna

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie