Kierowca Operator z uprawnieniami i umiejętnością pracy na koparko ładowarce

W związku z planowanym rozpoczęciem nowych inwestycji
poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku KIEROWCA OPERATOR Z UPRAWNIENIAMI I UMIEJETNOSCIĄ PRACY NA KOPARKOŁADOWARCE

Kierowca Operator z uprawnieniami i umiejętnością pracy na koparko ładowarce
Miejsce pracy: Góraszka

Obowiązki:

  • Praca na terenie Góraszki na ciągniku siodłowym z naczepą i koparko-ładowarce.

Wymagania:

  • uprawnienia kategoria CE
  • umiejętność pracy na koparkoładowarce

Oferujemy:

  • umowę o pracę
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Inne oferty pracodawców:

Kierowca samochodu ciężarowego + HDS

  • Silva Sp. z o.o.

  • pomorskie / Rytel
  • Od: wczoraj

Kierowca c+e

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

  • kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Od: 2021-01-15

Kierowca Międzynarodowy C+E (bez doświadczenia i z doświadczeniem)

  • Global Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie /
  • Od: 2021-01-15