Kierowca samochodu ciężarowego powyżej 3,5 T DMC

Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działającychw sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz licznymi kontraktami poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łowicz
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie zadań transportowych według dyspozycji budowy- przełożonego
  • Załadunek, transport i rozładunek materiałów na terenie budowy.
  • Utrzymanie samochodu w czystości i sprawności technicznej.
  • Przestrzeganie zasad BHP przy obsłudze samochodu.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe mechaniczne – zasadnicze zawodowe lub średnie o specjalności mechanik samochodowy.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego.
  • Prawo jazdy C, C+E.
  • Uprawnienia HDS-mile widziane
  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej.
  • Rzetelność i dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (min. ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta multisport).
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.
Administratorem danych osobowych jest Trakcja PRKiI S.A. z siedzibą w Warszawie (kod: 00-120) przy ul. Złotej 59. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych.