Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 t

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/8954
OBOWIĄZKI:
-Przewóz towarów-Zabezpieczanie towaru-Nadzór nad dokumentami przewozowymiMiejsce pracy: ul. Olsztyńska 3, 51-423 WrocławForma umowy: umowa o prace na czas okreslony tj: 3 lata, praca w godzinach od 04.30-12.30Kontakt z pracodawcą: 787991455
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

CU Wykształcenie średnie ogólnoksztalcące staz pracy 1 rok prawo jazdy kat. B znajomosć ukraińskiego i rosyjskiego na poziomie C1 w mowie oraz B1 w piśmie- mile widziana znajomosć jezyka rosyjskiego na poziomie c2 w mowie i piśmie -mile widziana Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub francuskiego.Znajomość dokumentów przewozowych.Wykształcenie średnie ogólnoksztalcące staz pracy 1 rok prawo jazdy kat. B znajomosć ukraińskiego i rosyjskiego na poziomie C1 w mowie oraz B1 w piśmie- mile widziana znajomosć jezyka rosyjskiego na poziomie c2 w mowie i piśmie -mile widziana Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub francuskiego.Znajomość dokumentów przewozowych.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu