Kierowca samochodu dostawczego w ruchu międzynarodowym

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Miejsce pracy: Brzesko
Numer: StPr/20/0958
OBOWIĄZKI:

- organizowanie stanowiska pracy kierowcy samochodu dostawczego z uwzględnieniem przepisów prawa pracy, przepisów BHP, ochrony ppoż., ergonomii, ochrony środowiska, - przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania, - planowanie optymalnej trasy przejazdu oraz opracowanie tras alternatywnych, - kierowanie samochodem dostawczym, - udzielanie pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych oraz zabezpieczanie miejsca zdarzenia (kolizji, wypadku), - wykonywanie czynności obsługowych oraz usuwanie usterek samochodu dostawczego powstałych podczas jazdy, - zabezpieczanie samochodu dostawczego przed uruchomieniem i użyciem przez osoby niepowołane oraz zabezpieczenie przewożonego ładunku przed przemieszczeniem podczas jazdy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętności związane z ruchem drogowym i kierowaniem pojazdami

Wymagania inne:

- umiejętność prawidłowego wypełniania CMR, Kontrolbuch - wymagane doświadczenie na wskazanym stanowisku min. 1 rok

Miejsce pracy:

Brzesko

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

23 - 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku