Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Miejsce pracy: Polanka Wielka
Numer: StPr/jokr/19/1445
OBOWIĄZKI:

prowadzenie samochodu o dopuszczalnej masie całkowitej nieporzekraczającej 3,5t.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe min. miesiąc na stanowisku kierowcy, uprawnienia do kierowania pojazdami (prawo jazdy kat. B, C), aktualne badania lekarskie i psychologiczne. Miejsce wykonywania pracy: trasy krajowe (codzienne powroty) Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy zlecenie (40 godz./tyg - system oraz godziny pracy uzależnione od zapotrzebowania, praca pomiędzy godziną 6:00, a 22:00).

Miejsce pracy:

Polanka Wielka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 14,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu