Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie
Miejsce pracy: Orpiszew
Numer: StPr/19/1281
OBOWIĄZKI:
Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, udokumentowane doświadczenie min. 1 rok w jeździe samochodem dostawczym lub ciężarowym, aktualne badania psychologiczne i lekarskie, znajomość j. angielskiego i ukraińskiego w stopniu niższym średnio zaawansowanym (weryfikacja - rozmowa kwalifikacyjna), prawo jazdy kat. B, podstawy mechaniki samochodowej umożliwiające samodzielne serwisowanie powierzonego samochodu, mile widziana praca w warsztacie samochodowym oraz doświadczenie w transporcie międzynarodowymZakres obowiązków: 1. Transport towarów wraz z załadunkiem i rozładunkiem 2. Serwisowanie powierzonego samochodu - dokonywanie drobnych napraw, 3. Kontakt z klientami zagranicznymi.Kandydat zostanie poddany testowi jazdy samochodem dostawczym. Praca w transporcie międzynarodowym, na terenie Europy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

Doświadczenie min. 1 rok w jeździe samochodem dostawczym lub ciężarowym. Mile widziana praca w warsztacie samochodowym oraz doświadczenie w transporcie międzynarodowym.

Miejsce pracy:

Orpiszew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie