Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Miejsce pracy: Słopanowo-Huby
Numer: StPr/19/0998
OBOWIĄZKI:
rozwożenie towarów na terenie Europy ( trasy 4 tygodniowe) : Niemcy, Czechy , Słowacja, Dania
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: doświadczenie 3 miesięczne na stanowisku kierowcy
Uprawnienia: umiejętność organizacji czasu pracy

Wymagania inne:

- Znajomość jezyków z uwagi na pracę w zespole ukraińskojęzycznym oraz wyjazdy w trasy na terenie Europy,- Równoważny czas pracy,- Do wynagrodzenia doliczyć należy delegacje, co daje wynagrodzenie w wysokości 4000zł brutto

Miejsce pracy:

Słopanowo-Huby

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach