Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/19/4187
OBOWIĄZKI:
- Obsługa samochodu dostawczego do 3,5 T,- bieżąca współpraca z dyspozytorem (wyłącznie w języku rosyjskim) w zakresie czasu, miejsca, rodzaju załadunku i rozładunku,- wypełnianie dokumentów przewozowych i związanych z ewidencją czasu pracy kierowcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

[Inne] : Posiadanie prawa jazdy kat. B od co najmniej 3 lat.Znajomość języka rosyjskiego jest wymagana ze względu na współpracę z rosyjsko-języcznymi dyspozytorami, którzy bezpośrednio kierują pracą kierowcy (komunikacja za pomocą telefonu i wiadomości tekstowych).Praca będzie wykonywana na terytorium Polski i krajów Unii Europejskiej oraz Państw byłego ZSRR - konieczność posiadana ważnego poaszportu.

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku