Kierowca samochodu dostawczego

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/20/1360
OBOWIĄZKI:
Kierowanie samochodem dostawczym, przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz komletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania, planowanie optymalnej trasy przejazdu oraz opracowanie tras alternatywnych, wykonywanie czynności obsługowych oraz usuwanie usterek samochodu dostawczego powstałych podczas jazdy, prowadzenie dokumentacji przewozu oraz dokumentacji samochodu dostawczegoMiejsce wykonywania pracy: Teren całej RP, teren całej UE, tereny Ukrainy, Rosji, Białorusi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

kierowanie pojazdami dostawczymi, doświadczenie zawodowe minimum 6 miesięcy

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie