Kierowca samochodu dostawczego

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/20/1328
OBOWIĄZKI:
w/g stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat.B

Wymagania inne:

Doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego typu bus.Zakres obowiązków: dowóz paczek pod wskazany adres, załadunek auta/rozładunek, prowadzenie dokumentacji.Oferta realizowana w ramach projektu RPO WŚ. Uczestnikiem projektu może być osoba spełniająca łącznie następujące warunki:1. powyżej 29 roku życia (to osoby, które w dniu rozpoczęcia udziału w projekcie ukończyły 30 rok życia), 2. znajdujące się w szczególnej sytuacji na rynku pracy: - osoby po 50 roku życia (to osoby, które w dniu rozpoczęcia udziału w projekcie ukończyły 50 lat),- kobiety,- osoby z niepełnosprawnościami (osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności),- osoby długotrwale bezrobotne (osoba bezrobotna zarejestrowana nieprzerwanie przez okres ponad 12 m-cy przed dniem przystąpienia do projektu),- osoby z niskimi kwalifikacjami (do średniego włącznie)

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach