Kierowca samochodu osobowego

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Piaseczno
Numer: StPr/19/3524
OBOWIĄZKI:

wykonywanie czynności związanych z obsługa codzienna powierzonego samochodu osobowego, dbanie o stan techniczny, czystość i porządek samochodu, sprawdzenie prawidłowości wypełnionych faktur za zakupione paliwo i akcesoria,rozliczenie ilości zużytego paliwa, wykonywanie innych zadań zleconych przez kontrahenta

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: kat. B prawo jazdy

Wymagania inne:

sprawność fizyczna, sprawność manualna, sumienność

Miejsce pracy:

Piaseczno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 14,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie