Kierowca w transporcie krajowym

Ogłoszenie numer: 2824088, z dnia 2019-12-05

TRANSPORT SYSTEM jest prężnie rozwijającą się firmą transportową z kapitałem polskim. Świadczymy krajowe i międzynarodowe usługi transportowe . W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Nr Ref.: KIER/2019

Opis stanowiska

JEŚLI SZUKASZ STABILNEJ PRACY ORAZ ELASTYCZNEGO SZEFA ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ!

Wymagania

NIEZBĘDNE WYMAGANIA TO JEDYNIE:

  • prawo jazdy kat. C +E i ważna karta kierowcy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Czas wykonywanej pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie płatne na czas
  • Niezbędne szkolenia typu: Eco-driving, czas pracy kierowców, itd.
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Nowoczesny tabor: komfortowe pojazdy z dużą kabiną, wymienianie co 3 lata, aktualny tabor w oparciu o pojazdy MERCEDES.