Kierowca

Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce.

Obecnie dla Spółki CIECH Cargo poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierowca
Miejsce pracy: Janikowo
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stały harmonogram pracy
  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych
  • szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych (pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport)
Twoje zadania:
  • prowadzenie samochodu ciężarowego w ramach usług świadczonych zgodnie z umowami,
  • codzienna obsługa, tankowanie oraz proste naprawy samochodów ciężarowych
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie
  • czynne prawo jazdy kat. B, C, E,
  • certyfikat kompetencji zawodowych kierowcy,
  • doświadczenie w pracy kierowcy samochodu ciężarowego min. 1 rok.