Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Kierowca
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/19/0942
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie samochodu/ pojazdu zgodnie ze zleceniem firmy spedycyjnej, znajomość dokumentów transportowych, kontakt ze spedycją.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na okres próbny 3 m-ce, następna na czas okreslony MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 Mikołów + tereny Europy+Polskie + Rosja i Ukraina (kierowca czasem zjeżdża na veekend)PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-ndz 12-24
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Doświadczenie: min. 6 m-cy na stanowisku kierowca samochodu na trasach międzynarodowych. Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B. Znajomość języków obcych: j.rosyjski w stopniu podstawowym i j.ukraiński w stopniu podstawowym. Umiejętności: umiejętność wypisywania dokumentów transportowych.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych