Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kierowca
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/5384
OBOWIĄZKI:
PROWADZENIE SAMOCHODU, WYPELNIANIE DOKUMENTOW TRANSPORTOWYCH, ZABIEZPIECZANIE LADUNKU. Miejsce pracy: ul. Zwycieska 33, 53-033 WrocławForma umowy: umowa o pracę na czas określony od 04.01.2021-04.01.24, praca w godzinach od 8-16 Sala F
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogólnokształcące, znajomosć ukraińskiego na poziomie a1 angielski na poziomie A1 prawo jazdy B PRACA NA TERENIE WROCLAWIA, POLSKI, UE

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu