Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Kierowca
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/20/1089
OBOWIĄZKI:
Dowóz i odbiór pracowników z miejsca pracy: - dbanie o bezpieczne warunki przejazdu, przewóz osób,- bieżąca kontrola stanu technicznego samochodu,- transport pracowników firmy na terenie RP oraz zza granicy.- transport kandydatów do pracy zza granicy do miejsca zakwaterowania na terenie RP,- przewożenie i przekazywanie dokumentów pracownikom i kandydatom niezbędnych do przekraczania granicy oraz podjęcia pracy.- wsparcie logistyczne pracowników oraz kandydatów w drodze do miejsca zbiórki,- dbanie o poinformowanie osób przewożonych z zasadach pobytu w RP oraz ogólnych regół związanych z przekroczeniem granicy,- dostarczenie korespondencji oraz dokumentacji firmowej,Wykonywanie zadań w kraju i za granicą według potrzeb firmy Praca w zadaniowym systemie czasu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagane:- gotowość do pracy w systemie zadaniowym- gotowość do pracy na terytorium RP i za granicą.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 928 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie