Kurier

Kurier
Miejsce pracy: Legnica

W pracy kuriera liczy się punktualność, zaangażowanie i życzliwość. To on jako pierwszy trafia do Klienta, nawiązując z nim relację i budując wizerunek firmy. Jego dokładność w działaniu i mobilność pozwala Klientom cieszyć się z dostarczonej przesyłki każdego dnia.

Opis stanowiska:
  • doręczanie i odbiór przesyłek
  • prezentowanie usług klientom, doradztwo w kwestii najlepszych rozwiązań logistycznych
Wymagania:
  • zarejestrowana działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
  • samochód z nadwoziem typu BUS
  • umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami i wysokiej kultury osobistej
  • znajomość topografii miasta i okolic będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Gwarancja stałych zleceń
  • Długoterminowa współpraca
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Terminowe płatności (21 dni od daty otrzymania faktury)
  • Dostęp do nowych technologii
  • Rozwój zawodowy