Kurier

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kurier
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/2692
OBOWIĄZKI:

Kurier świadczy usługi w zakresie doręczania i odbioru przesyłekwprzydzielonym rejonie.Kurier jest zawodem o charakterze usługowym. Celem pracy kuriera jestodbiór, przewóz i doręczanie przesyłek z punktu dystrybucji do punktuprzeznaczenia na wyznaczonym obszarze doręczeń. Zlecone usługi realizuje zgodnie z obowiązującymi regulaminami, cennikami, procedurami oraz przepisami prawa (np. ustawą o ochronie danychosobowych). Odbiór przekazanych przesyłek kwituje w dokumentacji,doręcza w określonym rejonie, przestrzegając regulaminowych terminów.Kurier ponosi odpowiedzialność materialną za powierzone mienie,przestrzega standardów obsługi klienta, dba o dobry wizerunek reprezentowanej firm. Praca na czas określony: 5 lat Godziny pracy 8:00 - 20:00 1/2 etatu Miejsce pracy: Wrocław i okolice

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. "B"

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, staż pracy 1 rok, prawo jazdy kat. "B"

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu