Line / Delivery Manager

Ogłoszenie numer: 2730835, z dnia 2019-11-04

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy skandynawskim graczem na polskim rynku IoT, systemów embedded i R&D. Co tworzymy? Smart watche, inteligentne czujniki i rozwiązania Smart Home. Zbudowaliśmy też telefon (Solarin to nasze dzieło powstałe we współpracy z SirinLabs), inteligentny stetoskop (CoalaLife) i wiele innych. Posiadamy światowej klasy laboratoria R&D, gdzie idee zmieniają się w rzeczywiste produkty.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • koordynacja projektów zgodnie ze zdefiniowanym harmonogramem i kosztorysem
  • nadzór nad zespołem technicznym
  • budowanie efektywnej współpracy biznesowej z centralą w Szwecji
  • akceptacja czasu pracy programistów oraz QA
  • współpraca koncepcyjna razem z CEO - tworzenie celów i procesów dla organizacji
  • alokacja i utrzymanie zasobów ludzkich
  • odpowiedzialność za wyniki linii biznesowej

Wymagania

  • min. 7-letnie doświadczenie w koordynowaniu projektów IoT
  • znajomość zasad miękkiego managementu
  • umiejętność budowania efektywnych relacji biznesowych
  • efektywność w działaniu
  • angielski na poziomie C1/C2 - konieczność płynnej komunikacji ze Szwecją
  • znajomość MS Office na poziomie zaawansowanym - Excel, Power Point, Word
  • gotowość do podróży służbowych - około 3 dni w miesiącu
  • wykształcenie wyższe techniczne - mile widziane

Oferujemy

  • elastyczność współpracy w oparciu o kontrakt B2B lub Umowę o Pracę
  • wysoką decyzyjność w nadzorowanych projektach
  • możliwość współpracy w środowisku międzynarodowym w najnowszych technologiach
  • benefity: pakiet Medicover, Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • pakiet szkoleń doskonalących umiejętności językowe