Logistyk

Jesteśmy polską firmą budowlaną z ponad 25 letnim doświadczeniem. Realizujemy w generalnym wykonawstwie przedsięwzięcia na terenie całego kraju z zakresu budownictwa ogólnego przemysłowego, mieszkaniowego i robót inżynieryjnych.

Do działu Logistyki poszukujemy pracownika na stanowisko :

Logistyk
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • prowadzeniem negocjacji cen i warunków umownych z dostawcami materiałów budowlanych
  • planowanie dostaw i organizowanie transportu loco budowa
  • przygotowywanie i wysyłanie zamówień na materiały budowlane
  • ścisła współpraca z budowami w zakresie zapewnienia ciągłości dostaw materiałów budowalnych
  • nadzorem nad sprawnym funkcjonowaniem magazynu i bazy transportowej
  • prace kancelaryjno biurowe związane z przyjęciem i wydaniem materiałów oraz korespondencja z dostawcami
  • tworzeniem i wdrażaniem strategii dla procesów zakupowych i logistycznych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej,
  • Znajomość technologii budowlanych i instalacyjnych
  • umiejętność planowania
  • prawo jazdy kategorii B.
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie  adekwatne do umiejętności
  • interesującą pracę w stabilnej  firmie,
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny i pakiet sportowy
  • szkolenia.