Magazynier / Kierowca (kat. C)

Miejsce pracy: Katowice

ZING jest jednym z największych polskich dystrybutorów papieru oraz surowców przeznaczonych do produkcji opakowań i materiałów do komunikacji wizualnej. ZING oferuje najwyższej jakości usługi, oparte na szeroko pojętej wiedzy produktowej, wsparciu technicznym oraz logistycznym dostępnym w każdej siedzibie firmy. W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • zarządzanie grupą kilku pojazdów
  • przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • przygotowanie towaru do przewozu/dostawy,
  • przewóz i dostarczenie towaru do Klienta,
  • rozładunek towaru,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów.
Wymagania:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • posiadających prawo jazdy kat. C,
  • komunikatywnych,
  • potrafiących bardzo dobrze organizować swoją pracę,
  • znajomość topografii Górnego Śląska.
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dodatkowe benefity tj. Karty MultiSport, dodatki, bony pieniężne.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami