Magazynier - Kierowca wózka widłowego / Logistyk

Ogłoszenie numer: 4117223, z dnia 2021-01-11

MDF

W związku z rozwojem naszej firmy MDF Sp. z o.o., działającej w branży produkcji akcesoriów dachowych oraz sprzedaży eksportowej dachówki BRAAS i akcesoriów  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie / Jarosław

Opis stanowiska

Zadania kluczowe:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru
    • Tywonia - tak
    • Tułowice - tak
  • kontrola nad stanami magazynowymi oraz składanie zamówień do dostawców na czas
  • załadunek / rozładunek na widlaku dachówki na paletach
    • Tułowice - nie
  • załadunek / rozładunek na widlaku wyrobów gotowych na paletach; surowców
    • Tywonia - nie
    • Tułowice - tak, sporadycznie
  • załadunek ręczny materiałów pojedynczych (rolki folii dachowej, pudełka z akcesoriami, t.in)
    • Tułowice - sporadycznie
  •  komunikacja e-mail z odbiorcami towaru
    • Tywonia - częściowo
  • utrzymanie ładu i porządku na magazynie

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 1 rok) - warunek konieczny!
  • ważne uprawnienia operatora wózka widłowego + umiejętności praktyczne - warunek konieczny! będzie test
  • wykształcenie min.średnie
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • sumienność i dokładność
  • systematyczność

Oferujemy

  • na okres próbny (3 miesiące) wysokość wynagrodzenia - minimalna krajowa
  • po okresie próbnym - wysokość pensji do negocjacji
  • po okresie próbnym - umowa o pracę

Dodatkowe uwagi:

  • woj. podkarpackie, Jarosław, Tywonia 1Aa
  • woj. mazowieckie, 05-088 Brochów, Tułowice 47A