Magazynier / Kierowca

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej.
Więcej na www.intercars.eu
Filia w Lęborku poszukuje chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: pomorskie / Lębork
Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie dostaw
  • Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek
  • Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie
  • Realizacja dostaw towarów do klienta
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z załadunkiem i rozliczeniem klienta
Od kandydatów oczekujemy:
  • Podstawowej wiedzy na temat części samochodowych
  • Prawo jazdy kat.B
  • Podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • Skrupulatności i dokładności
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe
Kandydatom oferujemy:
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy