Magazynier - Pracownik Magazynu

Firma DIAGNOSIS S.A. producent wyrobów medycznych, testów diagnostycznych OTC oraz suplementów diety w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Porosły
Zakres obowiązków:
  • Obsługa magazynu
  • Przygotowywanie i wysyłka przesyłek do kontrahentów
  • Współpraca z firmami logistycznymi
  • Wsparcie w bieżących działaniach magazynowy
Wymagania:
  • Uprawniana na wózek widłowy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość obsługi komputera - pakiet Office
  • Praca w systemie zmianowym (poniedziałek –piątek godz. 6-14; 14-22)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność
  • Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w pracy w magazynie
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego oraz ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182.)”.