Magazynier Wyrobów Gotowych

Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie. W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pinczyn
ZADANIA:
  • rozładunek i załadunek towaru,
  • kontrolowanie prawidłowości wydawania i przejmowania towarów.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie: min. zawodowe,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz znajomość systemowego prowadzenia gospodarki magazynowej wspomaganej systemem ERP,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, rzetelność, sumienność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wywiązywanie się z powierzonych obowiązków,
  • praca zmianowa.
FIRMA OFERUJE:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet medyczny,
  • codziennie świeże owoce,
  • miłą atmosferę w pracy.