Magazynier

Skończyłeś szkołę i szukasz swojej pierwszej pracy? Zachęcamy do aplikowania!

Nie wymagamy doświadczenia. Wszystkiego Ciebie nauczymy!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Twoje zadania:
  • przyjmowanie dostaw (kontrola towarów przychodzących i wychodzących pod względem ilości i jakości), rozładunek towarów,
  • układanie materiałów na regałach w magazynie,
  • sortowanie i przygotowanie materiałów do wydania,
  • pakowanie, przygotowanie do wysyłki,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • dbanie o porządek w magazynie,
  • współpraca z innymi działami firmy (zakupy, sprzedaż, produkcja, transport).
Fajnie jeśli:
  • posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • umiesz pracować w zespole,
  • lubisz szybkie tempo pracy i nowe wyzwania,
  • jesteś dyspozycyjny (praca na 3 zmiany), pracowity, uczciwy i samodzielny.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • owocowe wtorki
Oprócz tego u nas możesz:
  • wpływać na rozwój firmy poprzez zgłaszanie swoich pomysłów
  • otrzymać dodatkowe dni urlopu w roku, jeśli studiujesz
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.