Magazynier

Ogłoszenie numer: 2724121, z dnia 2019-10-28

MSI Polska", w Bielanach Wrocławskich, jest oddziałem międzynarodowej korporacji MSI (MICRO-STAR INTL CO., LTD.), światowego lidera wśród producentów płyt głównych, kart graficznych oraz notebooków. W polskiej siedzibie w Bielanach Wrocławskich znajduje się europejskie centrum naprawcze MSI. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko pracy:

Magazynier

Miejsce pracy: dolnośląskie / Bielany Wrocławskie k. Wrocławia

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie towaru
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki: skanowanie produktów, pakowanie, liczenie
  • Inwentaryzacje
  • Pomoc w dziale logistyki
  • Inne prace magazynowe

Wymagania

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera oraz Ms Office
  • Podstawowa znajomość procesów magazynowych oraz logistycznych
  • Dyspozycyjność, dokładność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Świadczenia socjalne ( w tym min opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport )
  • Praca jednozmianowa od 8 do 16