Magazynier

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową obsługą logistyczną. Obok silnej sieci transportowej w strategicznych miejscach w Holandii i Polsce posiadamy najnowocześniejszy śródlądowy terminal kontenerowy w Polsce
oraz wysokiej jakości magazyny.

W związku z rozwojem firmy na terenie Polski poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Opis stanowiska:
  • przyjęcie i kontrola towaru
  • załadunek i wyładunek towaru, paletowanie towaru
  • kontrolowanie stanów magazynowych i prowadzenie inwentaryzacji okresowej
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego
  • utrzymywanie porządku na terenie oraz wokół magazynu
  • odpowiedzialność za powierzone mienie i zadania
Wymagamy i doceniamy:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wraz z uprawnieniami do wymiany butli gazowej
  • umiejętność planowania i organizacji
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • znajomość zasad inwentaryzacji
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
Oferujemy:
  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • stały grafik pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • wsparcie przy wdrażaniu do pracy i realizacji zadań
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dogodny dojazd – dobre połączenie kolejowe Wrocław - Kąty Wrocławskie (stacja kolejowa tuż przy Terminalu Kontenerowym), trasa przejazdu ok 20 min z Dworca Wrocław Główny
  • przyjazną atmosferę
Dołącz do CV następującego oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schavemaker Group dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).