Magazynier

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej.
Więcej na www.intercars.eu

Oddział Inter Cars w Warszawie poszukuje chętnych do pracy na stanowisku:

Magazynier
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa Włochy, Warszawa Bemowo
Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie dostaw;
  • Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek;
  • Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie;
  • Zbieranie towaru z półek wg określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Podstawowej umiejętność obsługi komputera;
  • Skrupulatności i dokładności;
  • Podstawowa wiedza nt. części samochodowych;
  • Gotowość do pracy zmianowej.
Kandydatom oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę z możliwością nawiązania dalszej współpracy;
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy.