Magazynier

HAVI jest globalnym dostawcą kompleksowych usług logistycznych obecnym w 100 krajach i zatrudniającym ponad 9000 pracowników. W Polsce HAVI dysponuje 4 Centrami Dystrybucji (Warszawa, Tychy, Poznań, Gdańsk) i dostarcza szeroki asortyment produktów do ponad 1000 punktów w kraju. Więcej szczegółów na temat firmy na stronie internetowej: http://www.havi.com/

Nie obiecujemy, że praca jest łatwa, lekka i przyjemna.
Magazynierzy w naszej firmie pracują na 3 zmiany w 3 zakresach temperatur.
Mimo to warto do nas dołączyć! Dlaczego?
Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie, dodatki za pracę w mroźni, wysokie premie za produktywność,
dodatki za dyspozycyjność i zaangażowanie.
Wypłacamy nagrody roczne i nagrody jubileuszowe.
Wszystkich naszych benefitów nie zmieścimy w jednym ogłoszeniu.
Dodatkowo gwarantujemy dobrą atmosferę w pracy i koleżeńskie relacje.
Zatrudniamy na umowę o pracę bez pośredników.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Wyślij do nas aplikację i przyjdź na spotkanie!

Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Warszawa ul. Daniszewska 25
Główne obowiązki:
  • kompletowanie zamówień dla klientów,
  • przyjmowanie dostaw,
  • rozmieszczanie towarów w magazynie,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
  • dbanie o wysoki standard usług.
Nasze oczekiwania:
  • uczciwość, sumienność, dokładność, samodzielność,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, w 3 strefach temperatur,
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka Sanepid),
  • doświadczenie w pracy w magazynie,
  • doświadczenie w konfekcjonowaniu zleceń,
  • umiejętność pracy ze skanerem,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Nasza oferta
  • Umowa o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Opieka medyczna
  • Karta sportowa i dofinansowanie do sportu i rekreacji oraz wypoczynku urlopowego
  • Międzynarodowa współpraca
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Owocowe środy
  • Masaże biurowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bonus roczny
  • Premie za polecanie przyjaciół
  • Posiłki regeneracyjne
  • Nauka języka angielskiego on-line za darmo