Magazynier

Ogłoszenie numer: 2869298, z dnia 2019-12-16

MORAD SP. Z O.O. - systemy aluminiowe i szklane dla budownictwa poszukuje kandydata na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: pomorskie / Tuchom

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac związanych z przechowywaniem towaru
  • wydawanie i przyjmowanie towarów w magazynie
  • prawidłowe rozmieszczenie asortymentu w magazynie
  • prowadzenie gospodarki magazynowej
  • sprawowanie odpowiedzialności za powierzone mienie
  • dbałość o porządek i przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

  • motywacja do pracy
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie