Magazynier

Smart Solutions Polska Sp. z.o.o. (KRAZ 22394) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy:Bristol

Miejsce pracy: Bristol

Branża: Produkcja przemysłowa

Wynagrodzenie: Stawka godzinowa wynosi £8.27

Nadgodziny: £12.40

System pracy: Praca odbywa się w systemie zmianowym (min.40 godz/tyg)

Schematy pracy zmianowej i dzienne godziny pracy.

6.00-15.00 / 13.00-22.00 / 15.00-24.00

Nadgodziny: możliwe nawet 4/h dziennie

Podstawowe obowiązki na oferowanym stanowisku:
  • Przetwarzanie zamówień zgodnie z procedurami (kompletowanie i uzupełnianie zamówień)
  • Sprawdzanie zamówień przed wysyłką.
  • Sprawdzanie jakości opakowań przed wysyłką w celu zapewnienia najwyższego standardu.
  • Zwracanie uwagi na ostre, kruche lub delikatne przedmioty by były pakowane bezpiecznie i pewnie, zgodnie z procedurami BHP,w celu zminimalizowania ryzyka uszkodzenia w czasie transportu.
  • Utrzymywanie porządku w pojemnikach.
  • Zgłaszanie braków, nieprawidłowych lokalizacji produktów i uszkodzeń w miarę ich pojawiania się.
  • Pomoc w wymianie, uzupełnianiu pojemników zgodnie z instrukcjami.
  • Sprzątanie stanowiska pracy po każdej zmianie zgodnie z poleceniami przełożonego
  • Przestrzeganie przepisów BHP i standardów bezpieczeństwa w miejscu pracy
  • Utrzymanie poziomu produktywności ustalonego przez zespół zarządzający.
Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność szybkiego liczenia oraz czytania po angielsku
Smart Solutions UK, jako pracodawca oferuje:
  • Legalną umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Niezbędne szkolenia odbywające się w miejscu pracy, w tym w zakresie BHP,
  • Wynagrodzenie tygodniowe,
  • Prawo do świadczeń socjalnych na terenie Wielkiej Brytanii,
  • Nowoczesne miejsce pracy,
  • Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy na pełen etat,
  • Stałe wsparcie i pomoc pracowników Smart Solutions zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Polsce,
  • Brak jakichkolwiek opłat i potrąceń związanych z podjęciem pracy,
  • 28 dni urlopu rocznie,
  • Niezbędne środki ochrony osobistej wymagane na stanowisku pracy.