Magazynier

PPUH VOIGT to jeden z czołowych producentów profesjonalnych środków chemicznych w Polsce. W swojej ofercie posiadamy linie produktowe dedykowane dla różnego rodzaju odbiorców: firm sprzątających, gastronomicznych, hoteli, restauracji, placówek służby zdrowia, firm przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Lokalizacja: Zabrze

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • przyjmowanie towaru na podstawie dokumentów dostawy
  • przygotowanie systemów dozujących do ponownych montaży na podstawie zleceń
  • wydawanie systemów dozujących zgodnie z przyjętymi zleceniami
  • sprawdzanie zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przeliczanie towaru
  • zabezpieczanie towaru w magazynach i sukcesywne uzupełniania jego stanów według poleceń przełożonych
  • dbanie o czystość oraz higienę w magazynie i przeprowadzenie okresowej inwentaryzacji
Wymagania:
  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie w obsłudze magazynu min 2 lata
  • miejsce zamieszkania: Zabrze i okolice,
  • dobra znajomość obsługi komputera, Microsoft Office oraz skanera kodów kreskowych
  • dobra komunikatywność
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • szkolenia