Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Magazynier
Miejsce pracy: Owińska
Numer: StPr/20/1661
OBOWIĄZKI:
odbiór ilościowy i jakościowy towarów do magazynu, prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programu IFS
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)

Wymagania inne:

min.1 mc doświadczenia w branży budowania konstrukcji metalowych, umiejętność posługiwania się programem magazynowym IFS, posługiwanie się urządzeniami pomiarowymi (spoinomierz, urządzenie do pomiaru chropowatości stali), praca w godzinach 6-14, 14-22; w razie potrzeb praca także w soboty (dzień wolny do odbioru); praca również na terenie woj. wielkopolskiego

Miejsce pracy:

Owińska

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu