Magazynier

Maczfit Foods sp. z o. o jako lider w branży cateringu dietetycznego i dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje pracowników na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Szymanów, Baniocha

(3 km z Konstancina - Jeziorna, 8 km z Piaseczna)

Obowiązki:
  • Przyjmowanie i rozkładanie towaru – kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych produktów – magazyn spożywczy suchy, chłodnie, mroźnia,
  • Wydawanie towaru do kuchni –kontrola braków i dat ważności produktów w magazynie,
  • Przestrzeganie porządku i czystości na stanowisku pracy zgodnie z wymogami sanitarno-epidemiologicznymi, BHP oraz HACCP,
  • Praca w magazynie opakowań – uzupełnianie, ewidencjonowanie, inwentaryzacje.
Oczekujemy:
  • Minimum  2 lata  doświadczenia  na stanowisku magazyniera,
  • Badania do celów sanitarno- epidemiologicznych,
  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
  • Mile widziane prawo jazdy kat B,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w tym, w niedziele i święta.
Oferujemy:
  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole,
  • Stabilne zatrudnienie wraz z perspektywą rozwoju i dalszej współpracy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Opiekę medyczną, kartę multisport, zniżki pracownicze, ubezpieczenie na życie.